3.8 C
Pec
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Kthehet Energjia Elektrike në Pejë, prishja ishte serioze

Në ora 20:00 është rikthyer energjia elektrike në qytetin e Pejës.

Nga ora 17:00 pasojë e rreshjeve të shiut dhe breshërit, e tërë Peja kishte mbetur pa energji.

‘Ka qenë prishje tepër serioze. Rreth 95% e Pejës ka qenë pa energji. Ekipet ja kanë dalur shpejt.’-ka thënë KEDS në një prononcim të shkurtër nga qendra e thirrjeve./Njeshi&RADIO 1/

 

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...