13.8 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Kufiri Turqi-Siri goditet nga një tjetër tërmet 6.4 ballë

Një termet me magnitudë 6.4 ballë ka goditur kufirin mes Turqisë dhe Sirisë.

Tërmeti ka goditur provincën Hatay të Turqisë, që ishte një prej provincave që u shkatërrua më së shumti edhe nga tërmeti i kaluar, raporton Sky News.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...