11.6 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Kursi IQ’nfuqi tani edhe në qytetin e Pejës

IQ’nfuqi është projekt “ BrainTraining” për zhvillimin e komponentëve të inteligjencave dedikuar fëmijëve 4-15 vjec.

Pas suksesit që ky projekt ka treguar në Prishtinë , Psikologia Dafina Prokshi dhe ekipi saj kanë sjellur kursin edhe në Ferizaj dhe tani në qytetin e Pejës që të kenë mundësinë të marrin pjesë sa më shumë fëmijë.

Me Moton “ Të shfrytëzojmë së bashku potencialin unik të cdo fëmije “ nga neser do të kenë mundësi të marrin pjesë fëmijët e qytetit të Pejës.

Psikologia Dafina Prokshi , në intervistën tonë ka potencuar që së shpejti projekti do të zgjerohet edhe në qytete tjera të Kosovës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...