29.9 C
Pec
E hënë, 15 Korrik, 2024

Kurti në Malishevë, në kombajë për korrje-shirje

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka zhvilluar vizite tek një fermer në Bubavec të Malishevës, bashkë me ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Faton Peci.

Siç bëjnë rëndom kryeministrat e Kosovës, edhe Kurti ka hipur në kombajë me ç’rast ka parë nga afër procesin e korrje-shirjeve. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...