5.9 C
Pec
E diel, 10 Dhjetor, 2023

Kurti nis takimin me emisarin gjerman, Sarrazin

Kryeministri Albin Kurti ka nisur takimin me emisarin gjerman për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin.

Takimi është duke u zhvilluar në Qeverinë e Kosovës.

Vizita e emisarit gjerman vjen pas sulmeve terroriste ndaj Policisë së Kosovës, ku u vra një polic, një u plagos dhe një tjetër u lëndua. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...