15 C
Pec
E premte, 14 Qershor, 2024

Kurti si ndahet pjatës, Presidentja telefonit -pamje nga Prizreni ku u shënua 146 vjetori i Lidhjes…

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, si dhe kryeministri Albin Kurti, bashkë me shumë figura publike kanë marrë pjesë në ngjarjen e shënimit të 146 vjetorit të Lidhjes së Prizrenit.

Media lokale nga Prizreni “ RTV BESA”, ka publikuar pamje interesante të Kurtit e Osmanit.

Kurti shijon ushqimin e, ndërkaq Osmani flet në telefon.

“Kryeministrit i ka ardh malli për ushqimin e Prizrenit, presidentja i tregon diqka në telefon, ai shkrihet  duke u qeshur”, i ka përshkruar këto pamje mediumi. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...