22.6 C
Pec
E enjte, 28 Shtator, 2023

Kurti sot në ora 15:00 viziton Ministrinë që drejtohet nga Nenad Rashiq

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, sot do të vizitojë Ministrinë për Komunitete dhe Kthim, me rastin e nënshkrimit të kontratave të përfituesve të thirrjes për përkrahje të bizneseve në kuadër të masës 1.9 të Pakos së Ringjalljes Ekonomike.

Zyra e Kryeministrit ka njoftuar se pas takimit me ministrin për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq, do të ketë deklarim të përbashkët për media.

Ngjarja do të fillojë nga ora 15:00.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...