16.9 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Kurti takoi kryediplomatin maltez, në cilësinë e kryesuesit të OSBE-së

Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, ka pritur në takim Ministrin e Punëve të Jashtme, Çështjeve Evropiane dhe Tregtisë të Maltës, Ian Borg, në kuadër të vizitës së tij në Kosovë në cilësinë e kryesuesit të OSBE-së.

Ndryshe gjatë ditës Borg, në kuadër të vizitës së tij në Kosovë në cilësinë e kryesuesit të OSBE-së, ka pasur disa takime./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...