16.1 C
Pec
E martë, 21 Maj, 2024

Kurti viziton Kamenicën, pritet nga kryetari i Komunës

Kryeministri i Kosovës Albin Kurti sot në Kamenicë është pritur nga kryetari i Komunës, Kadri Rahimaj.

Kurti ka zhvilluar një takim të mbyllur me kryetarin Rahimaj, ndërsa pas takimit do të bëjë edhe një vizitë tek prodhuesit e produkteve të bletëve.

Pastaj do të bëhet vendosja e gurthemelit të urës për këmbësor në fshatin Hajnoc.

Së bashku me Kurtin është edhe ministri për Komunitete dhe Kthim, Nenad Rashiq. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...