11.8 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Kurti viziton në spital policin që u plagos në Veri: U operua me sukses

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, e ka vizituar policin e Kosovës që është plagosur mbrëmë në veri të Republikë së Kosovës.

Ai është operuar dhe Kurti thotë se e ka kaluar operimin me sukses.

“Ekrem Neziri, polici që u plagos mbrëmë në veri të Kosovës, është operuar me sukses të plotë sot në QKUK. Vullnetin e kishte të fortë, kurse shëndetin e mirë. Me të këtillë zyrtarë mbahet shteti. Kriminelët do të ndiqen e dënohen”, ka shkruar Kurti.

Postimi i tij:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...