13.6 C
Pec
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Kush është muzikanti që dëshiron Shakira?

Të shumtë janë personat që po lidhen me jetën romantike të Shakirës, por deri më tani këngëtarja kolumbiane as i konfirmon dhe as nuk i mohon thashethemet.

Nga aktori Tom Cruise, tek shoferi Lewis Hamilton apo lojtari i Miami Heat, Jimmy Butler, çdo lëvizje e këngëtares analizohet në detaje duke kërkuar të dhëna se cila mund të jetë lidhja e saj e radhës, pas ndarjes nga ish-futbollisti i Barcelonës, Gerard Pique.

Revista Vanitatis zbulon një fakt të ri për jetën e dashurisë së Shakirës. Sipas revistës një burim i afërt me këngëtaren ka deklaruar se interesat e Shakirës qëndrojnë diku tjetër… me një koleg muzikant!

Vizita e Shakirës në Spanjë, sipas mediave të sipërpërmendura, nuk ka të bëjë me shoqërimin e fëmijëve në Barcelonë apo me lidhjet e saj të dashurisë, por me zgjidhjen e problemeve të saj me sistemin e drejtësisë spanjolle./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...