0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Kuvendi hap dyert për mërgimtarët

Kuvendi i Republikës së Kosovës ka njoftuar se sot do të organizojë aktivitetin tradicional “Bashkatdhetarët në Kuvend”.

Të gjithë bashkatdhetarët të cilët dëshirojnë ta vizitojnë Kuvendin e Kosovës dhe të takohen me deputetë, janë të mirëpritur nga ora 8:00 – 16:00. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...