20.5 C
Pec
E martë, 16 Prill, 2024

Kuvendi i Kosovës vazhdon sot punimet, pritet interpelanca e Kryeministrit Haradinaj

Sot prej orës 10.00 Kuvendi i Kosovës, vazhdon senacën plenare. Në seancën e sotme pritet të jetë në rend të ditës interpelanca e kreministrit Ramush Haradinaj, dhe ajo e ministirit për Zhvillim Ekonomik ,Valdrin Lluka.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...