13.1 C
Pec
E mërkurë, 17 Prill, 2024

Kuvendi ka shkuar në pauzë deri në orën 14:30

Pas dy orë diskutimesh për Platformën e Dialogut, Kuvendi ka shkuar në pauzë deri në orën 14:30.

Pjesa e parë e diskutimit vuri në pah kundërshtimet e opozitës për Platformën e Dialogut të prezentuar nga Ekipi Negociator.

Ndërkaq e njëjta gjeti përkrahje nga partitë e koalicionit qeverisës.

Vlen të theksohet po ashtu se LDK-ja dhe VV-ja kanë braktisur seancën.

Pas orës 14:30 pritet të vihet në votim Platforma për Dialogun

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...