9.5 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Kuvendi miraton dy projektligje

Kuvendi i Kosovës ka miratuar në lexim të dytë Projektligjin për pyjet dhe Projektligjin për sigurinë e përgjithshme të produkteve.

Pro këtyre projektligje votuan 61 deputetë të mazhorancës, ndërkaq, deputetët nga opozita u përmbajtën nga votimi.

Seanca e kuvendit të Kosovës po vazhdon me pikat të tjera që janë në rend të ditës./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...