17.5 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Kuvendi në pauzë deri në orën 14:00

Kuvendi i Kosovës ka shkuar në pauzë deri në orën 14:00. Kjo pasi përfunduan deklarimet nga rendi i ditës.

Nga ora 14:00 Kuvendi mban seancë të jashtëzakonshme lidhur me dështimin e Qeverisë për sigurimin e teksteve shkollore për nxënësit e nivelit të arsimit fillor dhe arsimit të mesëm të ulët për vitin shkollor 2023/2024.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...