7.9 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

Kuvendi sot me seancë solemne për 25-vjetorin e Epopesë së UÇK-së

Kuvendi i Kosovës do të mbajë sot (e hënë) seancë solemne për nder të 25-vjetorit të Epopesë së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (UÇK).

Seanca do të nis në ora 12:00, derisa para deputetëve do të flasë presidentja Vjosa Osmani dhe kryeministri, Albin Kurti.

Gjatë ditës së sotme do të ketë edhe aktivitete tjera për nder të 25-vjetorit të Epopesë së UÇK-së. /Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...