17.4 C
Pec
E mërkurë, 6 Korrik, 2022

Kuzhinierët e talentuar janë në gjendje të krijojnë edhe ëmbëlsira me pamje të tilla

Se kuzhinierët janë në gjendje të bëjnë gjëra interesante, kjo nuk përbën lajm.

Dhe kjo mund të thuhet edhe për ata që gatuajnë ëmbëlsira.

Por një video e publikuar në internet, tregon disa lloje shumë interesante të bëra nga ata.

Për të kuptuar “kreativitetin” e tyre, shihni pamjet e tortave të tyre. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...