8.3 C
Pec
E premte, 19 Prill, 2024

Ky është 26-vjeçari nga Deçani që u godit për vdekje nga vetura në Prishtinë

Shkumbin Hebibaj 26-vjeçar nga Baballoqi i Deçanit është personi që u godit për vdekje sot nga një veturë në afërsi të Ministrisë së Arsimit në Prishtinë.

Kryetari i Deçanit, Bashkim Ramosaj, ka publikuar fotografinë e të riut duke u lutur që familja të ketë forcë për ta përballuar dhimbjen.

Postimi i plotë:

‘I tronditur nga lajmi për vdekjen aksidentale të të riut Shkumbin Hebibaj, nga Baballoqi i Deçanit.

Në këto momente të rënda për familjen Hebibaj, ndajmë dhembjen me ta dhe në emër të të gjithë qytetarëve të Deçanit shpreh ngushëllimet më të sinqerta për familjen.

Zoti ju dhashtë forcë që ta kaloni këtë dhembje!’-shkruan Ramosaj./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...