5.5 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

Ky është çifti që vdiqën sonte në aksidentin në Klinë

Siç raportoi ‘RADIO 1’ edhe më herët, dy persona humbën jetën në mbërmje pasi një kombi-bus u përplas me një tren të udhëtarëve në Krushevë e Madhe të Klinës.

‘RADIO 1’ merr vesh se viktimat janë, burrë dhe grua Fahri Gjocaj nga Baballoqi i Deçanit dhe Vlora Gorani – Gjocaj nga Peja.

Aksidentin dhe vdekjen e viktimave e konfirmoi për ‘RADIO 1’ edhe zëdhënësi i Policisë Rajonale të Pejës, Fadil Gashi.

“E morëm konfirmimin nga mjeku kujdestar i Spitalit të Përgjithshëm Rajonalt të Pejës, që fatkeqësisht dy të lënduarit kanë vdekur.”, ka thënë Gashi./RADIO 1/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...