13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Ky është personi që u aksidentua për vdekje nga treni në Pejë

Mëngjesin e sotëm, një person me iniciale S.L, humbi jetën në Pejë si pasojë e goditjes nga treni. Rasti ka ndodhur në ora 05 e 42 minuta.


Policia e Pejës menjëherë ka dalë në vendngjarje duke bërë sigurimin e lokacionit derisa aty është paraqitur edhe ekipi mjekësor i cili ka konstatuar vdekjen 51 vjeçarit.

Në vendin e ngjarjes po ashtu ka dalur edhe prokurori i shtetit, njësitë relevante të Policisë së Kosovës dhe Instituti i mjekësisë ligjore (IML). Këta të fundit kanë tërhequr trupin e pajetë për obduksion.

Hetuesit rajonal të DRP-Pejë janë duke bashkëpunuar ngushtë me prokurorin e shtetit për të hetuar të gjitha rrethanat lidhur me këtë rast. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...