17.2 C
Pec
E mërkurë, 20 Tetor, 2021

Kylie Jenner shfaqet me kreacion të Valdrin Sahitit në video-reklamën e saj të re

Bukuroshja Kylie Jenner ka njoftuar se linja e saj e re, e quajtur “Kylie Baby”, do të lansohet më 28 shtator me katër produkte: shampo me flluska, losion për trupin, shampo dhe zbutës – të gjitha për bebe.

Ajo ka realizuar së fundmi edhe një spot reklamues për linjën e re të produkteve në ardhje, ndërsa është shfaqur në reklamë bashkë me vajzën e saj, Stormi.

Dukjen në këtë video-reklamë promovuese, Jenner ia ka besuar stilistit të njohur shqiptar, Valdrin Sahiti.

Ka qenë vet ky i fundit, ai i cili përmes publikimit të spotit të ri reklamues të Kyelie-t në Instagram, ka njoftuar se ishte kënaqësia e tij të punonte për një emër të njohur si Kylie, të cilënn uk ka hezituar ta quajë “muzë”.

Ndërkohë vet Jenner në publikimin e reklamës në Instagram, nuk e ka etiketuar stilistin shqiptar për kreacionet që ia ka punuar.

Është thënë tash e sa kohë se kreatorët shqiptarë por edhe të huaj paguajnë shuma marramendëse që kreacionet e tyre të vishen nga personazhe me renome botërore, në mënyrë që të promovohet emri i tyre.

Nuk dihet nëse të njëjtën rrugë ka zgjedhur edhe stilisti i njohur kosovar, Valdrin Sahiti./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...