-1 C
Pec
E mërkurë, 29 Mars, 2023

Laboratori ‘NDRIÇIMI-RM’ tek QKMF-ja me super OFERTA çmimesh

Rrjeti i Laboratorëve ‘NDRIÇIMI-RM’, pranë QKMF-së në Pejë, në kuadër të shërbimeve lehtësuese për pacientët nga sot e deri më 21 Mars, ka dalur me super pako ofertë mbi çmimet e shërbimeve ndaj pacientëve.

Në pikën tek QKMF-ja në Pejë Laboratori ‘NDRIÇIMI-RM’, për të gjithë pacientët që vlera e çmimit të analizave variron në çmimin prej 30 deri në 50 euro, do të ketë 20% zbritje në çmimin total të shërbimit.

Ndërsa, për të gjithë pacientët që vlera e çmimit të analizave variron në çmimin prej 50 deri në 70 euro, do të ketë 25% zbritje në çmimin total të shërbimit.

Për pacientët të cilët vlera e pagesës totale të analizave kalon koston e çmimit mbi 70 euro, do të ketë 30% zbritje në çmimin total të shërbimit.

Me aparaturën më moderne europiane, me garancën e saktësisë, shpejtësisë dhe cilësisë, stafi tashmë i dëshmuar e doktorëve laborant dhe personelit teknik shëndetësorë shtrihen me shërbimet e të gjitha llojeve të analizave edhe pranë QKMF-së në Pejë.

Garancës së precizitetit, saktësisë në diagnostifikim i qëndrojnë prapa MSc. Ramush Mahmutaj dhe Dr. Nita Turjaka.

Laboratori & Poliklinika ‘NDRIÇIMI-RM’, i themeluar në vitin 2006 duke funksionuar në Pejë, Deçan e Junik tashmë është bërë tregim suksesi edhe në zemër të qyetit të Pejës, duke qenë sa më pranë pacientëve, me shërbimet e veta./Njeshi&RADIO 1/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...