4.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Lajçak në Forumin Alpbach takohet me Osmanin

Miroslav Lajçak, i dërguari i Bashkimit Evropian për dialogun Kosovë-Serbi, po merr pjesë në edicionin e sivjetmë të Forumit Evropian Alpbach 2023.

Lajçak ka ndarë foto të takimeve edhe me presidenten e Republikës së Kosovës, Vjosa Osmani.

“E nisa sezonin e vjeshtës me dy ditë bisedash pasuruese rreth asaj se çfarë do të thotë për Evropën të jetë e guximshme. Mirë për të diskutuar me ekspertë, kolegë, miq dhe më e rëndësishmja me të rinjtë tanë në këtë vit”, ka shkruar ai në rrjetin social “X/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...