2.7 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

Lajçak në ora 17:00 ateron në Prishtinë, pas gjysmë ore pritet në takim nga Kurti

Përfaqësuesi special i BE-së për dialogun Kosovë – Serbi, Miroslav Lajçak  në orën 17:00 do të zbres në aeroportin e Prishtinës.

Derisa nga ora 17:30 do të  zhvillojë takimet me kryeministrin Albin Kurti dhe kryenegociatorin, Besnik Bislimi.

Ndryshe, Lajçak nesër do t’i takojë edhe liderët e opozitës, dhe përfaqësuesit e Listës Serbe./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...