22.8 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

LAJM I FUNDIT: Arrestohet i dyshuari për vrajsen e vëllezërve në Gjakovë – gjendet i plagosur në Klinë

Është arrestuar i dyshuari për vrasjen e dy vëllezërve në Gjakovë.

Arrestimi i tij është bërë në fshatin Zllakuqan të Klinës.

Lajmin për ‘RADIO 1’ e ka konfirmuar Lumni Graishta, Drejtor i Policisë së Kosovës në Gjakovë.

Ai ka thënë se i dyshuari është gjetur i plagosur.

“Ai është jashtë rrezikut për jetë. Por intervistomi ka qenë i pamundur”, ka thënë Graishta teksa tregoi që i dyshuari për merr trajtim mjekësor.

Vrasja e rëndë ka ndodhur të dielën në ora 20:20 dhe sipas raportimeve të Policisë motivet dyshohen të jenë për shkaqe pronësore./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...