13.4 C
Pec
E diel, 3 Mars, 2024

Lakers mundin Mavericks (VIDEO)

Los Angeles Lakers ka fituar ndaj Dallas Mavericks, me rezultat 127:110 mbrëmë në NBA.

Luka Donçiq realizoi dyshifor të trefishtë, 33 pikë, 13 kërcime dhe dhjetë asistime për mysafirët.

Në anën tjetër, D’Angelo Russell pati më së shumti pikë te Lakersat, 29, përcjellë nga Antony Davis që shtoi 28.

As LeBron Jamesi, 38-vjeçar nuk ia la keq duke i shtuar 25 pikë për klubin vendës. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...