24 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Lansohet dueti i shumëpritur i Noizyt dhe Erës

Noizy dhe Era kanë lansuar së fundmi bashkëpunimin muzikor.

‘Ama’ titullohet kënga që solli në bashkëpunim dy artistët e shumë pëlqyer, e që u lansua me videoklip.

Teksti i këngës u shkrua nga të dy artistët, e në linkun e mëposhtëm mund ta dëgjoni të plotë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...