9.5 C
Pec
E martë, 21 Mars, 2023

Lansohet me videoklip “Duje”, Albina dhe familja Kelmendi gati për Eurovizion

Kënga që do të përfaqësojë Shqipërinë në Eurovizion “Duje” e Albina Kelmendit dhe Familjes Kelmendi tashmë ka edhe videoklipin.

Kënga është publikuar edhe në kanalin e festivalit, më të madh të këngës në Evropë.

Kënga dhe klipi jepin një emocion fammiljar duke shprehur përmes saj afrinë dhe dashurinë familjare.

Kënga është punuar nga shtëpitë më të mëdha evropiane muzikore dhe është gati për shpërthim në festivalin që mbahet në Liverpool të Anglisë në muajin maj. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...