18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Lansohet “Nostalgjia”, hiti i Ermalit dhe Kreshës

Ermal Fejzullahu dhe Mc Kresha kanë bashkuar sërish ‘’forcat’’.

Para pak çastesh, ata kanë lansuar këngën e tyre më të re ‘’Nostalgjia’’.Ky nuk është projekti i tyre i parë së bashku.

Më poshtë, linku ku mund ta dëgjoni këngën:/Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...