4.1 C
Pec
E mërkurë, 29 Nëntor, 2023

Lansohet sot fushata rreth mundësisë për punësim dhe vetëpunësim të të rinjve

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit organizon fushatën “Mësimi dual: Mundësi për punësim dhe vetëpunësim të të rinjve”. Merr pjesë kryeministri: Albin Kurti, ministrja e Arsimit, Arbërie Nagavci dhe ambasadori i Gjermanisë, Jorn Rohde.

Aktiviteti fillon në orën 09:30, në Hotel “Swiss Diamond”, në Prishtinë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...