15.4 C
Pec
E diel, 1 Tetor, 2023

Lansohet “Tento” nga Big Bang, Gjiko dhe Buta

Big Bang, Gjiko dhe Buta e kanë publikuar bashkëpunimin muzikor të titulluar “Tento”.

Kënga e re është pjesë e EP të publikuar ditë më parë, të cilën autorët e kanë titulluar “Manuali”.

Producenti i shumë hiteve, Big Bang, qëndron prapa këtij projekti dhe shtëpia incizuese REDBOX Entertainment.

Teksti i këngës “Tento” është shkruar nga dy reperët, Gjiko dhe Buta.

Xhirimi i videoklipit muzikor është bërë nën regjinë e Alban Selimajt.

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...