15.3 C
Pec
E diel, 26 Maj, 2024

Laporta kërkon që El Clasico të riluhet

Presidenti i Barcelonës, Joan Laporta nuk e përjashton mundësinë e riluajtjes së El Clasico që u zhvillua të dielën e javës që shkoi (21 prill).

Presidenti katalunas nuk e pranon disfatën 3-2 nga Real Madridi në Santiago Bernabeu, andaj do të bëjnë një peticion.

“Ne i kërkuam RFEF-së që të na siguronte të gjitha imazhet dhe audiot e golit të anuluar të Yamal. Nëse do të ishte një qëllim ligjor, ne nuk e përjashtojmë kërkesën për të ri-luajtur ndeshjen. Do të shkojmë më tej, nuk përjashtojmë asgjë”, tha ai./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...