21.9 C
Pec
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Largohen rrethojat në stacionin e autobusëve në Prishtinë

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti ka bërë të ditur se janë larguar rrethojat e vendosura në brendësi të Stacionit të Autobusëve në kryeqytet.

“Para disa muajsh kemi marr në menaxhim Stacionin e Autobusëve. Kemi zbuluar shumë parregullsi, kemi rritur të hyrat, kemi larguar pagesat për udhëtarët dhe kemi arritur marrëveshje me shoqatën e transportuesve. Sot po i largojmë rrethojat e panevojshme e të paarsyeshme”, ka shkruar ai në Facebook.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...