5.8 C
Pec
E diel, 21 Prill, 2024

LDK e të rinjëve në Mitrovicë, festuan 34 vjetorin e themelimit

Forumi i Rinisë së LDK-së dega në Mitrovicë, festoj 34 vjetorin e Forumit të Rinisë të LDK-së!. Me këtë rast është organizuar një turne multietnik futbolli.

Kryetari i degës, Gezim Plakolli ka thënë: “LDK, dega në Mitrovicë, do të angazhohet fuqishëm për të nxitur mirëkuptimin dhe miqësinë përmes lojës së bukur!” /Njeshi/

Postimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...