19.8 C
Pec
E mërkurë, 22 Maj, 2024

LDK mblidhet për 34 vjetorin në Gjakovë, Abdixhiku: I lumtur me punën dhe vitalitetin e secilës degë

Kryetari i LDK-së, Lumir Abdixhiku, ka shkuar në Gjakovë për të festuar 34 vjetorin e themelimit të degës aty. Ai është shprehur i lumtur siç ka thënë me “me punën dhe vitalitetin e secilës degë të Lidhjes”.

“Tubimet e LDK-së, në Kosovë dhe në mërgatë, po na japin shpresë dhe vullnet. Rikthimi i madh qytetar ka qenë synimi ynë parësor; si parakusht për ofrimin e një alternative të djathtë e zhvillimore për të ardhmen”, është shprehur ai./Njeshi/

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...