15.2 C
Pec
E mërkurë, 7 Qershor, 2023

LDK thërret konferencë për media

Lidhja Demokratike e Kosovës, mban sot konferencë për medie, derisa, në deklaratë nuk është bërë e ditur, se cila do jetë tema.

Sipas njoftimit zyrtar nga kjo parti, konferenca nis në orën 12:30 dhe mbahet në selinë qendrore të saj.

 

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...