9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

LDK thërret konferencë për nesër

Lidhja Demokratike e Kosovës ka njoftuar se nesër do të mbajë konferencë për media.

Konferenca do të nisë në orën 10:00 dhe do të mbahet në selinë qendrore të LDK’së.

“Nesër (e mërkurë), më date 24 janar 2024, në orën 10:00, Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. Konferenca mbahet në Selinë Qendrore”, thuhet në njoftimin e kësaj partie, derisa arsyeja nuk është bërë e ditur./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...