0.3 C
Pec
E hënë, 4 Dhjetor, 2023

LDK zhvillon sot Kuvendin Zgjedhor, bëhet e ditur për nisjen e organizuar nga Peja

Lidhja Demokratike e Kosovës, sot do të mbajë kuvendin e 10 zgjedhor.

Ky kuvend, do të zhvillohet në sallën e sporteve në Pallatin e Rinisë.

Mediet mund të marrin pamje në fillim të punimeve, si dhe fjalimin e Lumir Abdixhiku. Gjithashtu, pas përmbylljes së procesit zgjedhor kryetari i LDK-së deklarohet për medie

Ndërsa në orën 17:00 LDK mban Konventën Programore ku do të shpalosen 100 zotimet.

Bëhet e ditur, se nisja e organizuar nga Peja bëhet në orën 14:30, nga sheshi “Haxhi Zeka”.

Njoftimi i plotë:

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...