34.1 C
Pec
E diel, 14 Korrik, 2024

Ledri Vula, “Superstar” i kësaj vere me hite të nxehta

Ledri Vula apo siç njihet ndryshe si ikona e hip-hopit po vazhdon që të shkëlqejë në skenën muzikore shqiptare.

Me hitet e tij të reja, ai ka arritur të mbajë vëmendjen e publikut dhe të krijojë një emër të madh në botën e muzikës.

Kreativiteti dhe talenti i tij po bëjnë që të dëgjohet gjithnjë e më shumë në çdo vend ku ka shqiptar.

Është e rëndësishme që për më shumë se 1 dekadë në skenë ka arritur të mbajë ritmin dhe dashurinë e publikut afër.

Sigurisht hitet edhe këtë verë nuk kanë të ndalur duke “bombarduar” me projekte gjigante dhe reperi do vazhdojë të na befasojë edhe me hitet e tij të reja edhe në të ardhmen./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...