14.7 C
Pec
E enjte, 30 Mars, 2023

“Leje” po vjen nga Kida, ja kur do të lansohet

Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, Kida prej javësh na nxitur fansat për një projekt të ri.

Dhe pritjes së tyre po iu vije fundi, kjo pasi artistja së fundmi ka shuar kurreshtjen duke zbuluar detaje nga kënga e re.

Autorja e “Drunk” ka postuar disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram duke lë të kuptohet se janë shkëputur nga klipi.

E veshur me shumë stil me një palltor të gjerë rozë dhe dollake të zeza me çizme të gjata lëkure, Kida dukej mahnitëse.

Në mbishkrimin e postimit, këngëtarja zbuloi se kënga e re me titullin “Leje” publikohet ditën e diel, më 19 mars.

“Pritjes i erdhi fundi, ‘Leje’ publikohet këtë të diel”, ka shkruar Kida.

Mbetet të shihet se çfarë ka përgatitu artistja këtë herë, por padyshim do të mirëpritet nga fansat e saj të shumtë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...