3.8 C
Pec
E mërkurë, 6 Dhjetor, 2023

Lëndohet një person në vendin e punës në Shtime, rasti po hetohet

Një person kishte kërkuar ndihmë mjekësore në QKMF pasi kishte pësuar lëndime trupore në vendin e punës.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti ka ndodhur të premten rreth orës 14:15, në Shtime.

“Viktima mashkull kosovar kishte kërkuar ndihmë mjekësore në QKMF pasi që kishte pësuar lëndime trupore në vendin e punës ku kishte qenë duke punuar. I lënduari është dërguar në Qendrën Emergjente dhe është duke marrë trajtim mjekësor.

Ndërkaq sipas raportit të Policisë së Kosovës bëhet e ditur se rasti vazhdon të hetohet./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...