9.1 C
Pec
E premte, 23 Shkurt, 2024

Lëndohet një punëtor në Mitrovicë, ra nga kati i dytë i një ndërtese

Një punëtor derisa ishte duke punuar ka rënë nga kati i dytë i një ndërtese në Mitrovicë.

Policia njofton se punëtori ka pësuar lëndime trupore, dhe se i njëjti është dërguar prej trajtim mjekësor në QKUK.

“Mitrovicë Jugu /29.01.2024 – 11:00. Viktima mashkull kosovar, përderisa ka qenë duke punuar, nga pakujdesia ka rënë nga kati i dytë i një ndërtese që është në ndërtim. Si pasojë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor në QKUK”, thuhet në raport. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...