8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Lëndohet një punëtor në Prizren, bie nga kulmi i shtëpisë

Në qytetin e Prizrenit një person është lënduar pasi ka rënë nga kulmi i një shtëpie.

“Në rrugën ‘Kurrila’, në Prizren raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar derisa kishte qenë duke punuar ishte rrëzuar nga kulmi i një shtëpie dhe për pasojë kishte pësuar lëndime trupore”, njofton policia.

I njëjti është dërguar për tretman mjekësor QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetë.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe inspektorët e punës, rasti është duke u hetuar.

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...