8.1 C
Pec
E shtunë, 2 Mars, 2024

Leonardo DiCaprio zyrtarizon lidhjen e re

Leonardo DiCaprio prej muajsh ka nisur një marrëdhënie të re dashurie me modelen e famshme italiane, Vittoria Ceretti Ata u shfaqën në krah të njëri-tjetrit, Ditën e Falenderimeve në Londër dhe çifti shoqërohej edhe nga familjarët e modeles.

Thuhet se 25-vjeçarja mund t’ua ketë prezantuar prindërve Leon dhe ndoshta mund të bëhet fjalë për një fejesë.

Asgjë nuk është bërë publike zyrtarisht deri më tani pasi çifti po tregohet shumë hermetik ndaj medias duke e shijuar lidhjen në privatësi./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...