13.7 C
Pec
E martë, 27 Shkurt, 2024

Leutrimi dhe Erblina "Një zemër kemi ne"

Sapo është lansuar video-klipi i paralajmëruar i këngës “Një zemër kemi ne” i këngëtarit të njohur pejan Leutrim Gërvalla që vie duet me Erblina Bajrami..

Me muzikë dhe tekst nga Valon Biba dhe orkestrim nga Valdrin Abazi dhe Doan Mulla kënga pritet të pëlqehet jashtëzakonisht shumë.

Në kitare e gjejmë Naim Qukiqin derisa video klipi vie nga AN Production
Prod. By VDsounds, Video: @armendneziri, Hair: @hair_mixhi dhe Fashion: Vollmark

https://www.youtube.com/watch?v=razWenIE4TA&fbclid=IwAR21XVw6eDcr7_jglPyVzBwbU-mwSec5PrMTNdVRYFPThhJqfuPi1ERi86g
]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...