0.2 C
Pec
E martë, 30 Nëntor, 2021

Liga e Kampionëve rikthehet me tetë derbi, vëmendja te Atletico dhe Liverpool

Mbrëmjen e sontme, do të zhvillohen tetë takime në kuadër të xhiros së tretë, në fazën grupore të Ligës së Kampionëve.

Derbi më atraktiv, do jetë ndërmjet Atletico Madridit dhe Liverpoolit që zhvillohet në “Wanda Metripolitano”.

Përballje tjetër interesante, është edhe mes PSG dhe RB Leipzigut.

Të gjitha takimet, që zhvillohen sonte:

Besiktas – Sporting (18:45)

Club Brugge – Manchester City (18:45)

Ajax – Borussia Dortmund (21:00)

Atletico Madrid – Liverpool (21:00)

Porto – AC Milan (21:00)

Inter – Sheriff Tiraspol (21:00)

PSG – RB Leipzig (21:00)

Shakhtar Donetsk – Real Madrid (21:00). /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...