18.2 C
Pec
E enjte, 23 Maj, 2024

Limaj: Këtë javë platforma në dialog, mundësi e mirë për unifikim

Bashkëkryesuesi i Delegacionit Shtetëror për Dialog me Serbinë, Fatmir Limaj, ka shkruar në llogarinë e tij në Twitter, se platforma për dialog këtë javë do të jetë në Kuvendin e Kosovës.

Limaj thotë se kjo është mundësi e mirë për unifikim. “Pres që Kuvendi ta votoj platformën dhe kështu Kosova të ketë një qëndrim zyrtar për dialogun me Serbinë”, ka shkruar ndër të tjera Limaj në llogarinë e tij në Twitter. /Njeshi/

]]>
- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...