22.9 C
Pec
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Lipjan/ Gruaja raporton në polici se vjehrra e ka rrahur dhe se po e pranon në shtëpi

Një grua ka raportuar në polici se vjehrra e saj nuk po e pranon në shtëpi dhe para disa ditësh e kishte rrahur.

Policia ka bërë të ditur se nga ky rast nuk raportohet për të lënduar.

“Ankuesja femër kosovare, ka informuar se vjehrra e saj e dyshuara femër kosovare, nuk është duke e pranuar në shtëpi dhe para disa dite e kishte sulmuar fizikisht. Nuk raportohet për të lënduar. Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet tutje në raportin e policisë./Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...