17.5 C
Pec
E diel, 24 Shtator, 2023

Lirohen në procedurë të rregullt 3 zyrtarët komunalë që u arrestuan nën dyshimin për keqpërdorim të detyrës zyrtare

Zyrtari i Komunës së Prishtinës, Fadil Aliu-Hertica, ish-drejtori i Qendrës për Punë Sociale në Prishtinë, Vebi Mujku dhe një zyrtar tjetër i kësaj qendre, janë liruar në procedurë të rregullt, pasi ishin ndaluar të premten nën dyshimin për keqpërdorim të detyrës zyrtare.

Lajmin e ka konfirmuar, Laureta Ulaj, zëdhënëse e Prokurorisë Themelore në Prishtinë. /Njeshi/

- Advertisment -

Të fundit

Radio 1 – Live Radio 1 – Live
LIVE OFFLINE
track image
Loading...